Sada 4 talířků s motivy módy
porcelán, pestře malované motivy dam v dobových kostýmech, florální zlacený okraj, K. Knoll, Rybáře u Karlových Varů, 3. čtvrtina 19. století, průměr 18 cm, lehce otřeno (Zí)
25.05.2019 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Sada 4 talířků s motivy módy
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |